Jesteśmy do dyspozycji: pn. – pt. 08:30 – 16:30   |   O nas   |   Kontakt

Senior Park
ul. Kazimierza Pułaskiego 6
05-510 Konstancin - Jeziorna

+22 299 04 56
+48 535 572 080
biuro@seniorpark.pl

EUROVEMA Euroflex i6 SitRite

Kategorie

• Aktualności
• Wydarzenia

Najnowsze posty

Eurovema Mobility AB jest częścią grupy Weland, która charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem inwestycji oraz chęcią ciągłego doskonalenia i rozwoju. Weland AB to firma rodzinna o płaskiej strukturze organizacyjnej, która zapewnia szybkie ścieżki decyzyjne.

Eurovema Mobility opracowuje, produkuje i sprzedaje pomoce techniczne dla swoich trzech marek: Euroflex dla ergonomicznych krzeseł do pracy i wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym, Alvema dla wózków dziecięcych oraz Volaris dla rollatorów. Produkty są produkowane w Szwecji, w naszych własnych zakładach w Gislaved.

Dzięki Flex Mobil i6 SitRite przenosimy urządzenia mobilne na nowy poziom. Flexmobil i6 SitRite to wewnętrzny elektryczny wózek zapewniający dużą swobodę ruchów podczas wykonywania różnych czynności w domu, w pracy i w czasie wolnym.

Krzesło wyposażone jest w innowacyjne podwozie z teleskopem umożliwiającym elektryczną zmianę wysokości siedziska w zakresie od 50 do 90 cm, oraz charakteryzuje się niskim poziomem hałasu.

Fotel można łatwo regulować za pomocą elastycznego systemu Euroflex z różnymi wariantami siedzisk i szeroką gamą akcesoriów. Fotele wyposażone są w elektronikę Dynamic lub PG.

Naszym celem w przypadku wózków inwalidzkich zasilanych elektrycznie jest ich łatwa obsługa i niezawodność.

Zostaw komentarz

Kontakt z nami

  • Senior Park
    Kazimierza Pułaskiego 6
    05-510 Konstancin - Jeziorna
  • Pn - Pt: 08:30 - 16:30

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości, aktualizacje oraz oferty specjalne.

© 2018 Senior Park - Wszelkie prawa zastrzeżone