Jesteśmy do dyspozycji: pn. – pt. 08:30 – 16:30   |   O nas   |   Kontakt

Senior Park
ul. Kazimierza Pułaskiego 6
05-510 Konstancin - Jeziorna

+22 299 04 56
+48 535 572 080
biuro@seniorpark.pl

Senior
Care

Zawsze gotowi do niesienia pomocy

Senior Care

Ułatwiamy Ci życie

Opieka domowa dla osób starszych
Pozostawienie Osoby – Seniora w domu opieki może być traumatyczne, dlatego oferujemy usługi, które pomogą ludziom żyć w zaciszu własnego domu tak długo, jak to możliwe. Możemy zaoferować dodatkową pomoc kilka razy w tygodniu lub nawet w pełnym wymiarze godzin, aby utrzymać dobrą jakość życia bez stresu i wstrząsów związanych z przeprowadzką do domu opieki.
 
Nasza oferta:
Nasze opcje opieki obejmują opiekę nad osobami o specjalnych wymaganiach, a także bardziej ogólne wsparcie dla osób, które są po prostu nieco mniej mobilne niż kiedyś. Jest to coraz bardziej popularna alternatywa w całym kraju i pomaga utrzymać niezależność życia osób starszych i osób niepełnosprawnych fizycznie.
Oferujemy pomoc w dostawach zakupionych produktów, w codziennych zakupach, w pielęgnacji pacjentów oraz w wykonywaniu innych, uzgodnionych czynności.

W naszej ofercie znajdują się produkty:

HIGIENA OSOBISTA

PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE

KOSMETYKI

POMOC CODZIENNA

BEZPIECZEŃSTWO

MOBILNOŚĆ

UBIÓR

MIESZKANIE

MEBLE

ZDROWIE

Wsparcie dla starszych osób w domu
Pomagamy żyć szczęśliwym życiem we własnym domu.
Często, gdy ludzie się starzeją, mogą osiągnąć punkt, w którym oni lub ich bliscy nie mogą już normalnie żyć bez dodatkowej pomocy. Często oznacza to konieczność podejmowania trudnych decyzji dotyczących najlepszego i najbardziej odpowiedniego sposobu uzyskania opieki potrzebnej do utrzymania pożądanej jakości życia.
Do niedawna ludzie uważali, że dom opieki jest jedyną dostępną opcją, nawet jeśli ten pomysł napełnia lękiem starszą osobę.
 
Alternatywy dla domu opieki
Dla osób, które chcą pozostać we własnym domu, jest teraz istnieje więcej możliwości niż kiedykolwiek. Naszym celem jest sprawienie, aby pobyt w domu był tak prosty, jak to tylko możliwe, aby dać naszym klientom poziom niezależności, jakiego pragną, jednocześnie zapewniając bliskim spokój.
 
Preferowana opieka domowa
Oferuje opiekę i wsparcie potrzebne, aby ludzie mogli żyć spełnionym życiem w zaciszu swojego rodzinnego otoczenia.
Oferujemy wiele różnych rodzajów opieki i wsparcia dla dorosłych w każdym wieku. Obejmuje to usługi opiekuńcze dla osób starszych i osób cierpiących na demencję, a także wsparcie dla dorosłych z różnymi rodzajami niepełnosprawności i warunków.
 
Współpraca:
Jeśli rozważasz współpracę z nami w zakresie wsparcia dla siebie lub ukochanej osoby, zadzwoń lub napisz do nas. Pomoże nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i pomóc nam w zapewnieniu możliwych opcji wsparcia.
 
 

Senior
Care

Vitility

Ułatwiamy Ci życie

Nie każdy dzień jest łatwym dniem. Ale kiedy poczujesz komfort dnia, który mija z łatwością, życie jest wspaniałe. Kochamy te dni. I chcemy ich więcej. Niech dziś będzie początek łatwiejszych dni! Uprzejmość od lat ułatwia życie. Robimy to, tworząc rozwiązania dla codziennych niewygód. Dziś jesteśmy największym dostawcą na świecie i obecnie możesz znaleźć produkty Vitility w prawie 50 krajach.

Od samego początku chcieliśmy być innowacyjni i patrzeć na produkty pod kątem dodatnim, nie koncentrując się na ograniczeniach i wieku. Ponieważ podczas gdy inni widzą ograniczenia, my nie widzimy żadnego ograniczenia.

RAIZER

Zawsze gotowi do niesienia pomocy

Raizer to proste przenośne krzesło podnoszące na baterie, które pomaga upuszczonej osobie do prawie pozycji stojącej w ciągu kilku minut. Raizer może z łatwością być montowany i obsługiwany przez tylko jednego asystenta i nie wymaga żadnego wysiłku fizycznego poza wsparciem ręki.
Raizer jest nowoczesnym fotelem do podnoszenia, jest używany przez personel medyczny i ambulans, personel domów opieki oraz cały personel zajmujący się transportem i przenoszeniem osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Asystent może bez pomocy poradzić sobie z Raizerem i osobą na podłodze przy minimalnym wysiłku fizycznym.

HMN

TRANSPORT SANITARNY PACJENTÓW

Wózki sanitarne i toaletowe marki HMN powstały z myślą o pacjentach z wszelkiego rodzaju urazami bądź niepełnosprawnością, które uniemożliwiają im samodzielną pielęgnację i higienę. Wózki sanitarne wykorzystywane są również do transportu osób starszych i niedołężnych.

Wózki marki HMN występują w wielu modelach i jest możliwość ich różnorodnej konfiguracji.  Wszystkie oferowane modele zaprojektowane zostały w naszym biurze projektowym w Danii i wykonane są wysokiej jakości materiałów i zabezpieczone są antykorozyjnie.

Nielsen Line Standard
Uniwersalny i wielofunkcyjny wózek prysznicowy
Czytaj więcej
Nielsen Line 24"
Uniwersalny i wielofunkcyjny wózek prysznicowy
Czytaj więcej
HMN M2 Standard
Naciśnij przycisk edycji żeby zmienić ten tekst.
Czytaj więcej
HMN M2 Standard 24"
Uniwersalny i wielofunkcyjny wózek prysznicowy
Czytaj więcej
HMN M2 Mini
Uniwersalny i wielofunkcyjny wózek prysznicowy
Czytaj więcej
Najwyższa Jakość
Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów, długotrwałość i bezpieczeństwo użytkowania
Kliknij tutaj
HMN M2 300 Kg XXL
Uniwersalny i wielofunkcyjny wózek prysznicowy przeznaczony dla osób chorych bariatrycznie
Czytaj więcej
HMN Multi Tip
Uniwersalny i wielofunkcyjny wózek prysznicowy o regulowanej pozycji siedziska
Czytaj więcej

Kontakt z nami

  • Senior Park
    Kazimierza Pułaskiego 6
    05-510 Konstancin - Jeziorna
  • Pn - Pt: 08:30 - 16:30

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości, aktualizacje oraz oferty specjalne.

© 2018 Senior Park - Wszelkie prawa zastrzeżone