Jesteśmy do dyspozycji: pn. – pt. 08:30 – 16:30   |   O nas   |   Kontakt

Senior Park
ul. Kazimierza Pułaskiego 6
05-510 Konstancin - Jeziorna

+22 299 04 56
+48 535 572 080
biuro@seniorpark.pl

Senior
Mobility

Nasza oferta

Mobility

Mobilność osób niepełnosprawnych

Mobilność poza domem jest konieczna, aby uzyskać dostęp do towarów, korzystać z udogodnień w sąsiedztwie oraz uczestniczyć w znaczących działaniach społecznych, kulturalnych i fizycznych.

Mobilność promuje również zdrowe starzenie się, ponieważ odnosi się do podstawowej ludzkiej potrzeby ruchu fizycznego.

W naszej ofercie urządzeń wspomagających mobilność ludzi starszych i niepełnosprawnych fizycznie znajdują się produkty i urządzenia renomowanych marek i Producentów. Gwarantujemy niezawodność i wysoką jakość proponowanych przez Senior Park Sp. z o.o. urządzeń.

Oferujemy:

• Sprzęt wspomagający poruszanie się,
• Ergonomiczne krzesła do wykonywania różnych czynności w domu i do pracy,
• Rollatory wspomagające chodzenie,
• Wózki łazienkowe i prysznicowe
• Wózki – łózka transportowe
• Rowery trójkołowe dla seniorów
• Manualne wózki inwalidzkie
• Elektryczne wózki inwalidzkie
• Skutery elektryczne

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Niezależność

Podpory, laski, kule ortopedyczne

Osoby starsze, bardzo często mają problem ze swobodnym poruszaniem się. Wynika to z postępującą utratą sprawności ruchowej, ograniczoną koordynacją ruchu oraz słabnącą z wiekiem siłą mięśni. Naturalnym staje się korzystanie z wszelkiego rodzaju podpór wspomagających poruszanie się. Laska ortopedyczna jest podstawowym przyrządem wspomagającym codzienne przemieszczanie się…

Mobilne krzesła do pracy

Do wykonywania wielu czynności, zarówno w domu jak i w miejscu pracy, wygodny i ergonomiczny fotel ułatwia przemieszczanie się w sposób szybki i bezpieczny. Metalowa rama wyposażona w obrotowe kółka zapewnia dużą stabilność i zwrotność. Fotele wyposażone są w różnego typu ergonomiczne siedziska osadzone na siłownikach teleskopowych.

Rollatory

Chodzik mobilny, balkonik czterokołowy – to kilka określeń dla funkcjonalnego urządzenia jakim jest rollator. Rolatory stanowią niezbędna pomoc w poruszaniu się osób o niestabilnej równowadze, słabej koordynacji ruchów lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zwykle są wyposażone w dwa hamulce, jeden do kontroli ruchu, natomiast drugi jest hamulcem postojowym. Większość rollatorów wyposażona jest w koszyk i siedzisko na którym można odpocząć w trakcie spaceru.
Rollatory wyposażone są w trzy lub cztery koła. W zależności od przeznaczenia urządzenia, producenci stosują różne rodzaje kół.

Wózki na zakupy

Czterokołowe wózki na zakupy pozwalają na wykorzystanie wózka jako rollatora, co ułatwia bezpieczne poruszanie się w trakcie zakupów i daje możliwość odpoczynku w przypadku gdy zaistnieje taka potrzeba. Pokrywa osłaniająca kosz na zakupy wykonana jest z trwałego materiału i można na niej siadać. Wózek wyposażony jest w duży, ręczny hamulec ruchu oraz hamulec postojowy. Pojemny kosz pomieści dużą ilość produktów.

Rowery rehabilitacyjne

Rehabilitacyjne rowery trójkołowe są wyrobami medycznymi. Zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010r. o wyrobach medycznych (Dz. U. Nr 107 poz. 679 art. 58 z późniejszymi zmianami) jest wpisany do Rejestru Wyrobów Medycznych i podmiotów odpowiedzialnych za ich wprowadzenie do obrotu. Nr PKWiU 30.92.10.0
Rowery rehabilitacyjne są szybkim i wygodnym środkiem transportu. Jest również urządzeniem przydatnym do rehabilitacji.

Manualne wózki inwalidzkie

Wyrób medyczny. Wózki dla osób o ograniczonej częściowo lub całkowicie sprawności ruchowej. Napędzane siłą mięśni użytkownika lub osoby towarzyszącej. Występują w wielu odmianach w zależności od przyczyny niepełnosprawności, rodzaju choroby, wieku użytkowników, aktywności fizycznej, miejsca zastosowania, etc…

Elektryczne wózki inwalidzkie

Wózki z napędem elektrycznym – dla osób ze znaczną niepełnosprawnością, przeznaczone do przemieszczania się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Współczesny wózek inwalidzki, zarówno z napędem ręcznym, elektrycznym, hybrydowym, czy napędzany przez osobę opiekującą się jego niepełnosprawnym użytkownikiem składa się z modułów konstrukcyjnych. Niektóre z nich muszą zostać zastosowane (moduły podstawowe, np. koła czy rama) inne mogą być użyte w razie potrzeby (moduły dodatkowe, np. podpórka pod głowę). Funkcje poszczególnych modułów mogą się nakładać na siebie.

Skutery elektryczne

Skutery z napędem elektrycznym do przemieszczania się w przestrzeni zurbanizowanej dla osób z niewielkim stopniem niepełnosprawności.
Istnieje ogromna oferta skuterów elektrycznych na rynku. Zarówno skutery w wersji 3 i 4-o kołowej są mocnymi i wygodnymi środkami lokomocji. Skutery elektryczne posiadają dużą moc, możliwość bardzo długiego przebiegu oraz regulowane zawieszenie. W zasadzie poszczególne modele skuterów elektrycznych zaprojektowane i przygotowane są do całorocznego użytkowania na różnych drogach i w różnych warunkach atmosferycznych. Skutery elektryczne mogą zostać wyposażone w ochronną kabinę.

Kontakt z nami

  • Senior Park
    Kazimierza Pułaskiego 6
    05-510 Konstancin - Jeziorna
  • Pn - Pt: 08:30 - 16:30

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości, aktualizacje oraz oferty specjalne.

© 2018 Senior Park - Wszelkie prawa zastrzeżone