Jesteśmy do dyspozycji: pn. – pt. 08:30 – 16:30   |   O nas   |   Kontakt

Senior Park
ul. Kazimierza Pułaskiego 6
05-510 Konstancin - Jeziorna

+22 299 04 56
+48 535 572 080
biuro@seniorpark.pl

Vita
Park

Obiekty Rekreacyjno - Sportowe

Senior sport & fitness

Aktywność fizyczna

Kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia w procesie starzenia się, jest utrzymywanie aktywności fizycznej poprzez właściwie zorganizowaną aktywność ruchową. Ogólnodostępne miejsca i parki aktywności ruchowej mogą stanowić ważny społeczny element integracji środowiska seniorów i społeczności promującej aktywny styl życia. Projektujemy i wykonujemy zewnętrzne place aktywności fizycznej seniorów. W naszej ofercie znajduje się duży wybór urządzeń i przyrządów stanowiących wyposażenia obiektów zewnętrznych.

Oferujemy zarówno profesjonalne rozwiązania stosowane w miejscach publicznych i przeznaczone do intensywnej eksploatacji, jak też standardowe, dostosowane do potrzeb Domów Seniorów, osiedli mieszkaniowych, uzdrowisk, etc.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie obiektów sportowo – rekreacyjnych. Zbudowaliśmy wiele boisk o nawierzchniach syntetycznych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem brytyjskiej firmy PlayRite, która jest producentem renomowanych nawierzchni syntetycznych do wielu rodzajów gier. Oferujemy wykonanie:

• Budowę nawierzchni syntetycznej do gry w kule
• Budowę kortów do gry w Bocce
• Budowę nawierzchni bezpiecznych – amortyzujących upadki
• Budowę nawierzchni rekreacyjnych
• Budowę boisk wielofunkcyjnych o nawierzchni syntetycznej
• Budowę kortów tenisowych o nawierzchni z włókniny syntetycznej
• Budowę i montaż torów do minigolfa

Zapraszamy do współpracy.

Aktywność
fizyczna

Senior Fitness

Obiekty typu Outdoor Fitness

Denfit Senior to grupa urządzeń przeznaczonych do zastosowania w miejscach publicznych, w parkach, skwerach lub na ścieżkach zdrowia. Urządzenia umożliwiają wykonywanie ćwiczeń podczas których wszystkie grupy mięśni mogą być trenowane. Denfit oferuje zarówno urządzenia do indywidualnych treningów oraz urządzenia kompaktowe z których równocześnie może korzystać wiele osób.

Korty do gry w Bocce - w Boule

Korty do gry w Bocce i nawierzchnie do gry w Boule

Gra z wykorzystaniem kul jest idealną formą rekreacji dla seniorów. Dopinguje do utrzymania dobrej ogólnej sprawności ciała i koordynacji ruchów. Różne odmiany gry wymagają różnych nawierzchni. Oferujemy syntatyczne nawierzchnie PlayRite.

Korty do gry w tenisa

Korty do gry w tenisa

Sport uprawiany na całym świecie. W tenisa może grać każdy, kto jest w stanie utrzymać w ręku rakietę tenisową, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich i osoby niepełnosprawne. W tenisa grają również osoby w wieku 60+, szczególnie te osoby, które grały już wcześniej. Oferujemy profesjonalne nawierzchnie syntetyczne do budowy kortów tenisowych.

Minigolf

Tory do minigolfa

W minigolfa mogą grać prawie wszyscy bez ograniczeń ze względu na wiek, płeć czy zaawansowanie techniczne. Celem gracza jest umieszczenie piłki w dołku przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń.

Kontakt z nami

  • Senior Park
    Kazimierza Pułaskiego 6
    05-510 Konstancin - Jeziorna
  • Pn - Pt: 08:30 - 16:30

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości, aktualizacje oraz oferty specjalne.

© 2018 Senior Park - Wszelkie prawa zastrzeżone